Audyt wizerunkowy i audyt SEO

Laptop i wizytówki

96% polskich użytkowników sieci w poszukiwaniu potrzebnych informacji korzysta z wyszukiwarki Google. Wpływ na to czy i jakie informacje na temat Twojej firmy użytkownik znajdzie w sieci, zależy w dużej mierze od świadomie prowadzonej strategii komunikacyno-promocyjnej.

Planowanie skutecznych działań komunikacyjno-promocyjnych nie powinno odbywać się bez przeprowadzania audytu wizerunkowego. Konieczne jest zbadanie jak firma prezentuje się w sieci, co internauci mogą znaleźć na jej temat, jakie opinie przeważają o niej w sieci. Audyt pozwala na określenie punktów newralgicznych, braków i luk oraz określenie możliwości zmiany czy poprawy wizerunku.

Przy audycie badana jest m.in. strona internetowa marki, portale internetowe, fora, blogi, społeczności, kanały social media czy e-publikacje w sieci.

Raport po audycie zawiera opis stanu obecnego oraz proponowane działania, które pozwolą poprawić wizerunek firmy w mediach elektronicznych.

Zbadamy jak marka prezentuje się w sieci

Każda firma, która chce osiągać sukcesy i rozwijać się, powinna zaplanować skuteczne działania komunikacyjno-promocyjne. Nie da się tego osiągnąć bez rzetelnego i dokładnego audytu wizerunkowego, który umożliwi określenie punktów newralgicznych, braków, luk i szans na poprawę wizerunku. Nasz zespół przeprowadzi dla Ciebie skrupulatny audyt, dzięki któremu zyskasz kontrolę nad tym jak Twoja firma prezentuje się w sieci.

Profesjonalny audyt pomoże Ci zaprojektować i prowadzić świadomą strategię komunikacyjno-promocyjną, dzięki której zyskasz pewność, że do grupy Twoich potencjalnych odbiorców trafią wyłącznie skuteczne i zoptymalizowane komunikaty. Zbadamy o to, jak Twoja firma prezentuje się w sieci, co internauci mogą znaleźć na jej temat, oraz jakie przeważają o niej opinie.

Dotrzemy do wszelkich portali internetowych, forów, blogów, społeczności, kanałów social media i publikacji w sieci. Przyjrzymy się również stronie internetowej Twojej marki, która jest jej wizytówką w internecie. Następnie dostarczymy Ci czytelny i klarowny raport na temat stanu obecnego, oraz komplet sprecyzowanych i dostosowanych do Twoich możliwości propozycji, które sprawią, że poprawisz wizerunek swojej firmy.