Buzz Marketing, czyli marketing szeptany

Smartfon i wizytówki

Zwiększamy zainteresowanie Twoją firmą w internecie i generujemy pozytywne opinie, wzbudzając zaangażowanie klientów w proces budowania wizerunku.

Buzz marketing, czyli marketing szeptany to nawiązywanie i utrzymywanie relacji z użytkownikami internetu.

Szukamy miejsc, które odwiedzają Twoi potencjalni klienci (fora, blogi, portale informacyjne, media społecznościowe) i tymi kanałami przekazujemy istotne marketingowo i wizerunkowo informacje.

Inicjujemy powody, by użytkownicy produktów i usług Twojej firmy mogli wypowiadać się o nich i oceniać je.

Sprawimy, że internauci będą o Tobie dobrze mówić, a jak wiadomo – komunikaty użytkowników są znacznie bardziej wiarygodne niż reklamy.

Marketing szeptany - jak to działa?

Buzz marketing, czyli tzw. marketing szeptany to według wszystkich specjalistów najlepsza forma reklamy. Są nią pozytywne opinie i wypowiedzi internautów na temat firmy. Komunikaty te można skutecznie inicjować i wykorzystywać w celu zwiększania sprzedaży – tym właśnie zajmuje się nasz doświadczony zespół.

Wyszukamy miejsca w sieci, które odwiedzają Twoi potencjalni klienci (fora, blogi, portale informacyjne, media społecznościowe) i będziemy komunikować, oraz zachęcać innych do komunikowania na temat Twojej firmy i oferty.

Przekażemy wszelkie istotne marketingowo i wizerunkowo informacje, oraz precyzyjnie odpowiemy na wszystkie pytania i wątpliwości użytkowników. Zadbamy o zbudowanie i utrzymanie dobrych relacji z internautami, dzięki czemu Twoja firma zyska najbardziej autentyczną formę reklamy.