Content Marketing – marketing wysokiej jakości treści

Klawiatura

Skupiamy się na tworzeniu komunikatów, które będą ciekawe, atrakcyjne, a przede wszystkim przydatne dla Twoich odbiorców. 

Przygotowujemy teksty, dzięki którym wzbudzamy zainteresowanie Twoją firmą.

Komunikaty w formie artykułów, poradników, infografik, wpisów na bloga czy postów w mediach społecznościowych mogą przyjąć formę reklamy Twojej firmy, jej produktów lub usług. Mogą także stanowić element wizerunkowy lub zawierać link pozycjonujący Twoją witrynę.

Pobudzamy internautów do aktywności związanej ze stworzonym przez nas tekstem – wypowiadania się, oceniania czy udostępniania go innym.

Zajmujemy się publikacjami na blogach firmowych, blogach zewnętrznych, nadzorujemy publikacje na serwisach www. Budujemy linki prowadzące do strony, przez co zwiększamy jej wiarygodność i pozycję w wynikach wyszukiwania.

Content is a king

Działania wizerunkowe i komunikowanie się z odbiorcami to podstawa marketingu i sprzedaży. Kluczem do sukcesu w tym aspekcie jest content marketing – publikowanie wartościowych treści, które skłonią Twoich odbiorców do zakupu i zbudują pozytywne nastawienie do Twojej firmy.

Nasz zespół przygotuje dla Ciebie unikatowe i merytoryczne treści w formie artykułów, poradników, infografik, wpisów na bloga i różnych rodzajów postów w mediach społecznościowych. Zadbamy również o atrakcyjność tych treści, a co za tym idzie, wzrost reakcji użytkowników na nie (komentarze, oceny, udostępnianie). Dzięki temu będziemy mogli skutecznie zareklamować Twoją ofertę usług i produktów i zbudować efektywny wizerunek Twojej firmy w sieci.

Zajmiemy się także publikacjami na blogu firmowym, wpływowych blogach zewnętrznych i serwisach www., dzięki czemu Twoja firma będzie wysoko pozycjonowana w wynikach wyszukiwania i zyska dużą wiarygodność. Działania te sprawią, że szybko dotrzemy do optymalnej liczby Twoich potencjalnych klientów i zachęcimy ich do skorzystania z Twojej oferty.