Kampanie Google AdWords

Kampania reklamowa w wyszukiwarce Google (SEM) to najskuteczniejsza i najtańsza forma reklamy w internecie.

Gwarantujemy Ci świetne efekty, które uzyskujemy poprzez stałą optymalizację i dobre dopasowanie przekazu do potrzeb i preferencji odbiorców. Jesteśmy prawdziwymi pasjonatami – online praktycznie całą dobę, dbając o Twoją reklamę. Dzięki temu uzyskujemy lepszy wynik jakości, co przekłada się na niższe stawki, a co za tym idzie – zwiększenie ilości konwersji (zakupów, zapisów do newslettera, nawiązań kontaktu i wielu innych).

Na bieżąco wdrażamy nowe funkcjonalności i formy, jakie proponuje sieć reklamowa Google AdWords. Chcesz poznać moc reklamy w Google? Zapraszamy do współpracy!

Docieramy do zainteresowanych

Przed rozpoczęciem działań reklamowych przeprowadzamy estymację budżetu. Badamy potencjał Twojej firmy oraz konkurencję. Wstępnie wyceniamy, jaki budżet będzie potrzebny, by osiągnąć dobre wyniki.

Czasem zalecamy także poprawę strony internetowej – wzbogacenie tekstów kluczowymi frazami i słowami, które zwiększą efektywność kampanii.

Naszym klientom najczęściej proponujemy dwie kampanie: search (linki sponsorowane w wyszukiwarce) i display (reklama kierowana kontekstowo). Ta pierwsza kierowana jest na wyznaczone przez nas wspólnie frazy. Oznacza to, że użytkownik widzi reklamę tylko wtedy, jeśli interesuje się tematem, którym zajmuje się Twoja firma. Ta druga to kampania wizerunkowa, która może przyjąć formę zdjęcia, tekstu czy filmu, dostosowująca się do miejsc wyświetlania.

Zawężamy grupę odbiorców na konkretne słowa kluczowe, zainteresowania, miejsca docelowe czy tematy, a także wykorzystujemy remarketing (docieramy do osób odwiedzających witrynę w przeszłości lub osób podobnych).