Specjalista SEM

Company Description

Zakres zadań:

  • planowanie, realizacja i analiza kampanii SEM (na rynku polskim i międzynarodowym),
  • planowanie i kontrola budżetów kampanii SEM,
  • analiza efektywności prowadzonych działań, tworzenie raportów z działań i przygotowywanie rekomendacji dla klientów, ewaluacja,
  • estymacja budżetów, audyty witryn firmowych pod kątem SEM i współtworzenie ofert dla nowych klientów,
  • współpraca z działami SEO i social media oraz dzielenie się wiedzą w kilkuosobowym zespole.

Od kandydatów oczekujemy:

  • minimum rocznego doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu kampanii SEM,
  • bardzo dobrej znajomości narzędzia Google Ads w zakresie konfiguracji, automatyzacji i optymalizacji kampanii oraz jej kosztów,
  • biegłości w posługiwaniu się pakietem MS Office (głównie Excel),
  • bardzo dobrej organizacji pracy własnej – dokładność oraz rzetelność w przygotowaniu kampanii,
  • znajomość aktualnych trendów w kampaniach płatnych,
  • zdolności komunikacyjne i prezentacyjne,
  • precyzyjności, zaangażowania i kreatywności.

Dodatkowymi atutami będą:

  • aktualne certyfikaty Google ze specjalizacji dot. reklamy Google Ads,
  • znajomość narzędzia Facebook Ads,
  • znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub rosyjskiego,

Oferujemy:

  • elastyczne godziny rozpoczęcia pracy,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, umowę zlecenie lub kontrakt B2B,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i rozwoju kompetencji, stabilne zatrudnienie w agencji działającej od 2013 roku oraz okazjonalne premie,
  • pracę w nowoczesnym i komfortowym biurowcu z dużym parkingiem dla pracowników, w dobrej lokalizacji (centrum Katowic),
  • pracę z różnorodnymi brandami, także na rynkach międzynarodowych,
  • przyjazną, rodzinną atmosferę,
  • relacje oparte na wzajemnym szacunku.

Aplikuj do nas, wypełniając poniższy formularz

Pola oznaczone * muszą zostać wypełnione przed wysłaniem formularza