Monitoring internetu i kontrola nad opiniami w sieci

praca na tablecie

Nieustanne kontrolowanie opinii pojawiających się w internecie to podstawa sukcesu.

Dobra ocena może znacznie zwiększyć zyski Twojej firmy, a zła – może rozpętać prawdziwą burzę kryzysową.

Systematycznie sprawdzamy czy na forach, blogach, w mediach społecznościowych lub różnych portalach pojawia się nazwa firmy, adres strony www lub inne, istotne słowa kluczowe.

Zadbamy za Ciebie, by natychmiastowo reagować na wszystkie publikacje na temat Twojej firmy.

Śledzimy dyskusje internautów, dzięki czemu masz pełną kontrolę nad opiniami na temat firmy, a my możemy lepiej planować nasze działania, by spełniać potrzeby Twoich klientów.

Monitoring sieci pozwala także na analizę działań konkurencji i badanie efektów naszej komunikacji.

Ręka na pulsie

Aby firma mogła się rozwijać i osiągać sukcesy, musi wsłuchiwać się w głos swoich klientów i odbiorców. Tylko w ten sposób może poznać ich potrzeby i mieć pod kontrolą swój wizerunek. W tym celu warto przyglądać się opiniom w internecie.

Dobra renomą wśród użytkowników internetu jest najlepszą reklamą. Z drugiej strony, nieuwaga może doprowadzić do rozprzestrzenienia się negatywnych ocen, które mogą skutecznie zniechęcić ludzi do korzystania z oferty Twojej firmy. Rozwiązaniem tego problemu jest monitoring internetu. Nasz zespół zadba o to, by Twoja firma cieszyła się dobrą opinią w internecie.

Systematycznie sprawdzamy czy na forach, blogach, w mediach społecznościowych lub różnych portalach pojawia się nazwa firmy, adres strony www lub inne, istotne słowa kluczowe, oraz niwelujemy ryzyko kryzysu wizerunkowego. Natychmiast reagujemy na wszystkie publikacje na temat Twojej firmy.

Śledzimy dyskusje internautów, dzięki czemu masz pełną kontrolę nad opiniami na temat firmy, a my możemy lepiej planować nasze działania, by spełniać potrzeby Twoich klientów. Dzięki monitoringowi w sieci jesteśmy w stanie trafnie analizować działanie konkurencji, tak aby Twoja firma mogła cieszyć się niezagrożoną pozycją na rynku. Badamy także efekty naszej komunikacji i wdrażamy coraz to lepsze rozwiązania, które umacniają wizerunek Twojej firmy i przekładają się na zwiększenie sprzedaży.