Pozycjonowanie i SEO

To, którą pozycję zajmuje Twoja strona w wynikach organicznych Google ma ogromny wpływ na to, czy pozyskasz klienta z sieci.

Właśnie dlatego dobrze prowadzone usługi z zakresu pozycjonowania i SEO są dziś na wagę złota.

Dzięki optymalizacji, którą chcemy Ci zaproponować, Twoja strona pokaże się wyżej w wynikach wyszukiwania, a to z kolei znacznie zwiększy Twoją szansę na sprzedaż produktów czy usług klientom.

Możesz nam zaufać – dla jednego z naszych klientów wyprzedziliśmy Wikipedię!

Chcesz zwiększyć widoczność strony i poprawić swoja pozycję w Google? Pomożemy!

Wysoko w Google

Pozycjonowanie to szereg działań, które korzystnie wpływają na pozycję strony w organicznych wynikach wyszukiwania Google. Jest to między innymi poprawa wszystkich elementów strony, które mają bezpośredni wpływ na jej pozycję w organicznych wynikach wyszukiwania (SEO), pozyskiwanie wartościowych linków z branżowych stron oraz szeroko rozumiany content marketing – od e-publikacji sponsorowanych, aż po media społecznościowe.

SEO (Search Engine Optimization) to element pozycjonowania – pełna optymalizacja strony i wszystkich elementów w niej zawartych, tak by roboty Google nie miały się do czego “przyczepić”. Jest to więc optymalizacja wyglądu i kodu strony pod jak najlepsze wyniki wyszukiwania. Po przeprowadzeniu audytu seo naprawiamy wszystkie błędy, niedociągnięcia, uzupełniamy brakujące opisy i niwelujemy zdublowany content i wiele innych. Dzięki temu strona zyskuje dużo lepszą ocenę w wyszukiwarce i pnie się do góry wyników. Zarówno SEO, jak i pozycjonowanie sprawia, że Twoja strona jest lepiej widoczna, a co za tym idzie – potencjalni klienci wchodzą na nią częściej.


UWAGA! Pozycjonowanie jest długofalowym procesem. Wyniki pozycjonowania nie są osiągane z dnia na dzień. Jednak raz osiągnięte, utrzymują się dłuższy czas, a regularnie prowadzone dostosowywane do zmian w algorytmach Google pozwalają na utrzymanie autorytetu, zarówno w oczach użytkowników, jak i robotów Google.