PR Kryzysowy – pomoc przy negatywnych opiniach w sieci

Sprzęt komputerowy

Fala krytyki, nieprzychylne opinie internautów, negatywne wpisy na forach internetowych?

Wszystko to może zaszkodzić wizerunkowi Twojej firmy i znacząco wpłynąć na spadek sprzedaży. My zajmiemy się tym we właściwy sposób i uratujemy Twoją firmę z opresji.

Zadbamy o to, byś miał kontrolę nad wszystkimi opiniami w internecie na temat Twojej firmy: w mediach społecznościowych, na forach i portalach.

Skutecznie rozwiążemy Twoje problemy, odpowiednio wyjaśnimy każdą, najtrudniejsza nawet sytuację i przekujemy wszelkie kryzysy w sukcesy! Nasze duże doświadczenie w tej kwestii pozwoli nam na bieżąco monitorować sieć i trzymać rękę na pulsie, a w przyszłości unikać podobnych sytuacji.

Dlaczego warto łagodzić kryzys i unikać kolejnych?

Komunikacja z klientami w internecie, kiedy wszystko się udaje nie należy do najtrudniejszych. Prawdziwe wyzwanie pojawia się wtedy, gdy o opinie o firmie znacznie się pogarszają i kłopot narasta. Wtedy wkraczamy my.

Nagła, nieoczekiwana kryzysowa sytuacja może zdarzyć się każdemu – nawet najlepszym. Jedynym lekarstwem są dynamiczne i skuteczne działania PR-owe, które zapewnia nasz zespół. Koncentrujemy nasze siły i środki na działaniu prewencyjnym, wykrywamy sygnały i neutralizujemy potencjalne zagrożenie. Jeśli jednak kryzys już trwa, szybko analizujemy całą sytuację, przewidujemy możliwe scenariusze, a następnie się łagodzimy i rozwiązujemy konflikt z korzyścią dla Twojej firmy.

Dokładamy również wszelkich starań, aby wszelki ślad po konflikcie zniknął z sieci. Po kryzysie odbudowujemy pozytywny wizerunek marki.