U-RODZINY 2018 – największa konferencja biznesowa firm rodzinnych w Polsce!

W ostatnim czasie nasza agencja miała przyjemność pracować nad wieloma ciekawymi projektami, które pozwoliły nam poszerzyć nasze doświadczenie i zmierzyć się z wieloma wyzwaniami! Jednym z projektów, w który włożyliśmy naprawdę dużo pracy jest Ogólnopolski Zjazd Firm Rodzinnych U-RODZINY 2018.

U-RODZINY 2018 to największa konferencja biznesowa firm rodzinnych w Polsce! To już 11. edycja wydarzenia, które co roku skupia przedsiębiorców z całego kraju. Zgodnie z założeniem, konferencja ma na celu integrację, edukację i wzajemne inspirowanie się przedstawicieli firm rodzinnych. Tegoroczna edycja wydarzenia odbędzie się na Śląsku, co umożliwiło nam podjęcie współpracy z organizatorem.

Co zrobić, aby wydarzenie cieszyło się zainteresowaniem i zaangażowaniem ze strony odbiorców? Niezbędna jest odpowiednia promocja i podjęcie działań, które spowodują zwiększenie rozpoznawalności eventu i zachęcą uczestników do wzięcia w nim udziału. Miło nam poinformować, że nasza agencja była odpowiedzialna za kampanię wizerunkową i promocyjną konferencji U-RODZINY 2018 w Internecie.

Współpraca z klientem objęła m.in. działania z zakresu social media marketingu, copywritingu oraz YouTube marketingu. Nasz zespół sprawował także nadzór nad stroną internetową wydarzenia i dbał o to, aby uczestnicy regularnie byli informowani o kolejnych aktualnościach.

Potrzebujesz wsparcia wizerunkowego w sieci? Skontaktuj się z nami i umów się na bezpłatną konsultację, aby uzgodnić szczegóły współpracy!