YouTube Marketing – Optymalizacja, reklama i doradztwo kreatywne

marketing na youtube

Przedsiębiorcy, którzy chcą pozostać konkurencyjni, powinni poszukiwać coraz to nowszych sposobów do komunikacji o swojej marce i ofercie. Przyszłość w zakresie marketingu w sieci stanowią formaty video i wszystko, co z nimi związane.

YouTube jest nie tylko bardzo popularną wyszukiwarką i portalem społecznościowym, ale także niezwykle skutecznym medium, które śmiało rywalizuje z telewizją. Przekonanie o tym, że wśród jego odbiorców wciąż dominują wyłącznie młodzi ludzie to mit. Obecnie, olbrzymia część klientów zagląda na YouTube w celach nie tylko rozrywkowych, lecz także, by znaleźć opinie, rekomendacje i informacje o produktach i usługach.

YouTube marketing to założenie, konfiguracja i optymalizacja kanału na platformie, zapełnienie go treściami oraz optymalizacja filmów, tak aby, jak najwyżej wyświetlały się w wynikach wyszukiwania. Zajmujemy się również profesjonalnymi działaniami reklamowymi, które wspierają promocję kanału lub witryny za pośrednictwem filmów. Oferujemy również wsparcie i doradztwo w zakresie tworzenia filmów, jak i produkowanie prostych formatów wideo od zera.

 

Co YouTube marketing oznacza dla Twojej marki?

Content jest królem, ale królem contentu jest wideo. Stworzymy i zajmiemy się kanałem YouTube Twojej marki. Zadbamy o jego unikatową estetykę, czytelność i skuteczność, tak aby przyciągał jak największą liczbę widzów.

Nasi specjaliści przygotują dla Ciebie cały plan marketingowy na rozwój kanału, uwzględniając najważniejsze cele Twojej marki. Otrzymasz od nas pełne wsparcie w zakresie projektowania formatów wideo, optymalizacji treści czy tworzenia kreatywnych scenariuszy dopasowanych do budżetu i możliwości.

Dobrze zorganizowany i regularnie prowadzony kanał YouTube to duży krok w Twoich działaniach marketingowych, który pomoże Ci dotrzeć do zupełnie nowych klientów. Skorzystaj z tej szansy i postaw na profesjonalne działania.